iPhone 14 modelleri böyle görünecek

Apple’ın bu yıl 5.4 inçlik ‘mini’ iPhone’u serisinden çıkaracağı ve modeli ilk kez 6,7 inçlik büyük bir Pro olmayan iPhone ile değiştireceği yaygın bir şekilde söyleniyor, bu yılki yeni iPhone 14’ten ne beklememiz gerektiği konusunda spekülasyon yapmaya devam ederken, çevrimiçi olarak dört yeni alüminyum modelden oluşan bir set ortaya çıktı ve bize Apple’ın iki adet 6.1’den oluşan yeni iPhone 14 ve iPhone 14 Pro serisinin nasıl görüneceğini  sızdırdı, aygıtlar ve iki adet 6,7 inç aygıt.
Eylül ayında piyasaya sürülmesi beklenen dört yeni cihazdan üçü, Apple’ın bugünün iPhone 13 serisindeki 5.4 inçlik iPhone’u ortadan kaldırması ve yeni bir “iPhone 14″ ile değiştirmesiyle, şu anki boyutlarıyla aynı olacak. Max”, müşterilere daha önce üst düzey “Pro Max” modellerinde özel bulunan 6,7 inçlik geniş ekranı sunuyor.
Alüminyum modeller, Çin sosyal medya platformu  tarafından her yeni model için ekran boyutunu ve kamera çıkıntısını gösteren bir gönderi aracılığıyla geliyor.
Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, her ikisi de Apple’ın yeni cihazlarının tasarımı hakkında ayrıntılar sunduğunu iddia eden normal iPhone 14 ve iPhone 14 Pro için iki ayrı iPhone 14 şemasının sızdırıldığını gördük.
Mart ayında , iPhone’un Face ID bileşenlerini ve öne bakan kamera modülünü barındırması beklenen cihazın söylentisi yeni hap şeklindeki ve dairesel ekran kesiklerini gösteren iddia edilen iPhone 14 Pro 3D CAD render sızıntılarını gördük . cihazın ekranı.
Daha sonra, aynı ayın ilerleyen saatlerinde , daha önceki sızıntıda görülen yeni hap şeklindeki ve dairesel ekran kesiklerinin, üst düzey ‘Pro’ ve ‘Pro Max’ modellerine özel kaldığını öne süren iPhone 14 CAD renderlerinin çevrimiçi göründüğünü gördük. çerçeve kalınlığı ve kamera çıkıntı boyutundaki bazı küçük boyut farklılıkları dışında, genel fiziksel tasarımın mevcut iPhone 13 ve iPhone 13 Pro’ya çok benzer kalması bekleniyor.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Apple, kayıp olarak işaretlenen iPhone’ları artık onarmayacak,ve el koyacak

iPhone 14 Pro ekran şeması, ve 48 megapiksel Kamera sızıntıları

Foxconn’un iPhone 14 deneme üretimine başladığı bildiriliyor

Apple AR/VR kulaklık doğrulama testlerini tamamladığı bildiriliyor