iPhone 12 Pro Max’ ekran görüntüleri yeni LiDAR ayarını ve 120Hz yenileme hızı

6.7-inç iPhone 12 Pro Max’in bir üretim doğrulama (PVT) prototipinden bir ekran görüntüsü olduğunu iddia ettiğini paylaştı ve cihazın yeni LiDAR tarayıcısının ayarlarını ve 120Hz yenileme hızını etkinleştirmek için kontrolleri gösterdi.

Ekran görüntüleri, iPhone 12 Pro’nun “gelişmiş Gece Modu”, “yüksek yenileme hızını etkinleştir” ve “adaptif yenileme hızını Etkinleştir ” için ayarlar uygulamasında gösterilen yeni anahtarlarla 120hz promosyon ekranına sahip olacağını gösteriyor.”

Bazı PVT modellerinin 120hz ile donatıldığını ve bazılarının olmadığını söylüyor. bu noktada, 120hz Tanıtım ekranının bu sonbaharda iPhone 12’de görüneceğini doğrulamasa da, ekran görüntüleri Apple’ın en azından geliştirilmiş ekrana sahip cihazları test ettiğini ve bu hafta geliştirilmiş ekranı ekleme planlarının düz düştüğünü iddia eden raporların ardından tüm umutların kaybolmadığını gösteriyor.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Apple, Dynamic Island, USB-C, 48MP Ana kamera, A16 Bionic ve daha fazlasına sahip iPhone 15 ve iPhone 15 Plus’ı piyasayada

12 Eylül,de ‘Wonderlust’ etkinliğini; iPhone 15, iPhone 15 Pro, Apple Watch Series 9

iPhone 15 Pro Max, Apple’ın ilk periskop lensiyle geliyor

iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max önceki modellerden daha pahalı olacak.