Apple Watch Series 8 Bilmeniz gereken her şey

Apple, yeni bir vücut ısısı sensörü, bir kullanıcının bir araç kazasına karıştığını algılamak için Çarpışma Algılama, 36 saate kadar pil performansı sunan tamamen yeni bir düşük güç modu ve yeni bir vücut ısısı sensörüne sahip Apple Watch Series 8’i tanıttı. önceki Apple Watch Series 7 ile aynı genel tasarım ve daha fazlası.

16 Eylül Cuma gününden itibaren mağazalarda satışa sunulacak olan Apple Watch Series 8, hem alüminyum hem de paslanmaz çelik malzemelerle sunuluyor; Apple, alüminyum modeller için Midnight, Starlight, Silver ve (PRODUCT)RED kasa seçenekleri ve Graphite, Silver ve Paslanmaz çelik modeller için altın kaplama.

Apple Watch Series 7’ye benzer şekilde, yeni Apple Watch Series 8, Apple’ın Blood Oxygen uygulaması, EKG uygulaması, yüksek ve düşük kalp atış hızı bildirimleri, Düzensiz ritim bildirimleri ve kardiyo fitness bildirimleri ile her zaman açık bir ekrana sahiptir.

Apple Watch Series 8’deki yeni vücut ısısı sensörü, Apple’ın watchOS’ta sunduğu üreme sağlığı özelliklerini iyileştirmek için geriye dönük yumurtlama tahminleriyle gelişmiş döngü takibine olanak tanır. iOS 16 ve watchOS 9, tüm Döngü İzleme kullanıcıları, günlüğe kaydedilen döngü geçmişlerinde düzensiz, seyrek veya uzun dönemler ve kalıcı lekelenme gibi olası bir sapma gösterdiğinde artık bir bildirim alabilir

Apple Watch Series 8, Crash Detection ile ciddi bir araba kazasını algılar. Apple Watch ciddi bir araba kazası algıladığında, cihaz 10 saniyelik bir geri sayımdan sonra yanıt vermezlerse kullanıcıyla görüşür ve acil servisleri arar.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

AirPods Pro Bilmeniz gereken her şey

iPhone 14 Bilmeniz gereken her şey

iPhone 14 Pro Bilmeniz gereken her şey

Apple Watch Series 8 Ağustos sonunda seri üretime giriyor