Apple Watch Series 7

Apple, daha büyük ekranlar, yeni yüzeyler, gelişmiş dayanıklılık, daha hızlı şarj ve daha fazlasını içeren Apple Watch Series 7’yi tanıttı.

Apple’ın “Kaliforniya akışı” açılış konuşmasında iPhone 13, iPhone 13 Pro ve yeniden tasarlanan iPad mini ile birlikte gösterilen Apple Watch Series 7, bu yılki yinelemeyle birlikte çok sayıda raporun geleceğini öne sürdüğü uzun söylentili düz kenarlı yeniden tasarımdan yoksun. Bunun yerine giyilebilir, Apple Watch Series 6’ya kıyasla %20 daha geniş ekran alanına sahip daha yumuşak, daha yuvarlak köşelere sahip.

Apple, yeni Apple Watch kullanıcılarının şimdi yüzde 33 daha hızlı şarj ile tamamlanan Apple Watch Series 6 ile aynı 18 saatlik pil ömründen yararlanacağını söylüyor.

Önceki modellerde olduğu gibi, Apple Watch Series 7, elektrikli kalp sensörü ve EKG uygulaması ve Kan Oksijen sensörü ve uygulaması dahil olmak üzere sağlık ve zindelik için araçlar içerir.

Apple, Apple Watch Series 7’nin daha güçlü ve çatlamaya karşı daha dayanıklı ön kristaliyle şimdiye kadarki en dayanıklı Apple Watch olduğunu söylüyor. Toza dayanıklılık için IP6X sertifikasına sahip ilk Apple Watch’ve WR50 su geçirmezlik derecesini korur.

 

Şunlar da hoşunuza gidebilir

128 GB iPhone 13 Pro, 1080p 30 fps ProRes video, 256 GB ve üzeri için 4K 30 fps

iPhone 13: A15 Bionic çip, %20 daha küçük çentik, yeni renkler,

Apple Watch Series 7 üretimi durduruldu

iPhone 13’ün daha pahalı olacağını sızdırdı