AirPods Pro Bilmeniz gereken her şey

Apple, gelişmiş Aktif Gürültü Önleme ve Şeffaflık moduna yükseltmeler, medya oynatma ve ses ayarları için Dokunmatik kontrol ve daha fazlası dahil olmak üzere artan yeni özellikler sunan ikinci nesil AirPods Pro’yu tanıttı.

9 Eylül Cuma gününden itibaren çevrimiçi olarak ve Apple Store uygulamasında sipariş edilebilecek ve 23 Eylül Cuma gününden itibaren mağazalarda satışa sunulacak olan ikinci nesil AirPods Pro, daha uzun pil ömrü, yepyeni bir şarj kutusu ve ek bir kulak ucuna sahiptir. Daha iyi bir uyum için boyut.

AirPods Pro, Aktif Gürültü Önleme ile toplam altı saate kadar olmak üzere, birinci nesile göre 1,5 saatlik ek dinleme süresi sunar. Müşteriler artık AirPods Pro’yu MagSafe şarj cihazı, Qi sertifikalı şarj matı veya Lightning kablosuna ek olarak bir Apple Watch şarj cihazıyla şarj edebilir.

AirPods Pro, yeni tasarlanmış, tere ve suya dayanıklı ve bir kordon halkası içeren bir şarj kutusuyla birlikte gelir. Precision Finding ile, U1 özellikli bir iPhone’u olan kullanıcılar, kılavuzlu talimatlarla şarj kutularını bulabilirler. Şarj kutusunda ayrıca daha yüksek tonlar vermek için yerleşik bir hoparlör bulunur.

AirPods Pro’daki Dokunmatik kontrol ile gövdede yukarı veya aşağı hafif bir kaydırma, hızlı ses ayarlamaları sağlar. Müziği değiştirmek, telefon aramalarını cevaplamak ve daha fazlasını yapmak için gövdeye basın veya istekleri eller serbest yapmak için “Hey Siri” deyin. Gelişmiş, yerleşik cilt algılama sensörü, oynatmayı daha doğru bir şekilde açar veya kapatır ve daha iyi pil ömrü sağlar.

 

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Apple, Dynamic Island, USB-C, 48MP Ana kamera, A16 Bionic ve daha fazlasına sahip iPhone 15 ve iPhone 15 Plus’ı piyasayada

12 Eylül,de ‘Wonderlust’ etkinliğini; iPhone 15, iPhone 15 Pro, Apple Watch Series 9

iPhone 15 Pro Max, Apple’ın ilk periskop lensiyle geliyor

iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max önceki modellerden daha pahalı olacak.