Watch SE

SE özellikleri.
Fiyat ve şık

Geniş bir Retina ekranı, böylece bir bakışta daha fazlasını görebilirsiniz. Hareket ettiğiniz tüm yolları izlemek için gelişmiş sensörler. Güçlü özellikleri sağlıklı ve güvenli tutmak için. Apple Watch SE, beklediğinizden çok daha az saat için çok fazlasını sunuyor.
Apple Watch Series 6 ile aynı ikonik tasarım ve geniş ekran.
Hızlı performans için güçlü S5 çift çekirdekli SıP
Güvenliğiniz için düşme algılama ve acildurum SOS.
Telefonunuz olmadan gitmenize izin vermek için hücresel ile kullanılabilir. 
Yeni yüksekliklere, uzunluklara, derinliklere gidebilirsiniz
Hedeflerinizin etrafında daireler çizin.
Etkinlik halkaları, üç basit ölçüm kullanarak gün boyunca hareket ettiğiniz tüm yolları gösterir — hareket, egzersiz ve Ayakta durma. Ayrıca dostça yarışmalar, kişiselleştirilmiş koçluk ve ödüller ile motive olacaksınız.
Etkinlik halkalarınızı nasıl kapatacağınızı göreceksiniz
Su ile dost olacaksınız
Apple Watch SE 50 metre suya dayanıklıdır. Çok dalış sağda ve başlangıç izleme ayarlar havuzu ve hatta harita ile rotanızı görebilir açık denizlerde bile
Sınırlarınızı uzatmak için egzersizler.

Koşu, yürüyüş, yoga, Bisiklete binme, yüksek yoğunluklu aralıklı antrenman ve dans dahil olmak üzere düzinelerce egzersiz bulacaksınız. Apple Watch SE ayrıca uyumlu spor ekipmanlarıyla da eşleşiyor. daha fazlasını getiriyor.
Tüm iniş ve çıkışlar için,Mesafe, hız, tur, kalp atış hızı, yakılan kalori ve kalp atış hızı gibi metrikleri görmek için bileğinizi kaldırın. Her zaman açık bir altimetre, yukarı veya aşağı tırmanırken yükseklik değişikliklerinizi gerçek zamanlı olarak görmenizi sağlar. 
Kulaklarınıza müzik, podcast ve sesli kitaplar.
Apple Music ile bileğinizde 70 milyon müzik motivasyonu var. ayrıca en son podcast’leri takip edebilir veya sesli kitap dinleyebilirsiniz. Bir sonraki antrenmanınız için ihtiyacınız olan tüm ilham kaynağıdır.
Kendini iyi hissedebileceğin bir saat.
Apple Watch SE daha sağlıklı bir hayata ilham veriyor. Sizi daha bilinçli tutar ve daha iyi alışkanlıkları teşvik eder. Kalp atış hızınızı izleyebilir ve bir şeylerin yanlış olup olmadığını size bildirebilir, böylece harekete geçebilir ve bir doktora danışabilirsiniz. Ve hatta acil bir durumda yardım çağırabilir. 
Sen uyukla. Sen kazan
Yeni uyku uygulaması, uykunuzu izlemek ve uyku hedeflerinize ulaşmak için bir program ve yatmadan önce rutin oluşturmanıza yardımcı olmak için iPhone ile çalışır. Onlarla ne kadar tutarlı bir şekilde karşılaştığınızı görmek için uyku trendlerinizi görüntüleyebilirsiniz.
İyi yıpranmış sağlık için
Önerilen 20 saniye boyunca ellerinizi yıkamak için hatırlatıcılar alın. Gürültü seviyesi çok yüksekse hafif bir dokunuş alın. Adet döngüsünü bileğinizden takip edin. Breathe uygulaması ile kendinizi merkezlemek için bir dakikanızı ayırın. Refahınız elinizin altındadır artık.
Düşme algılama ve acil durum SOS.
Dahili ivmeölçer ve jiroskop ile Apple Watch SE, sert bir düşüş olup olmadığınızı algılayabilir ve hareketsizseniz sizi acil servislere bağlayabilir,ayrıca, yan düğmeye basarak ve basılı tutarak acil bir durumda — uluslararası seyahat ederken bile — anında yardım alabilirsiniz.
Ulaşılabilecek her şey, hatta bir telefon olmadan.

Ofise bir çağrı yapın, acil bir e-postaya cevap verin, yerleşik bir pusula ile gezinin, haritalardan adım adım yol tarifi alın. Mevcut hücresel ile, telefonunuz olmadan gitmek için özgürlüğe sahip. doğru bağlantılar her şeydir. 

Ailen, bilekte birleşti.
Aile kurulumu ile iPhone’unuzu, kendi iphone’larına sahip olmayan çocuklarınız veya yaşlılarınız için saatleri eşleştirmek için kullanabilirsiniz,böylece herkes telefon, kısa mesaj veya Telsiz ile irtibatta kalabilir. Ayrıca müzik çalmak, uygulamaları bulmak ve etkinlik halkalarını kapatmak gibi şeyler yapabilirler. Çocuklarınız ve ebeveynleriniz için daha fazla bağımsızlık ve sadece bir çağrı uzakta olduklarını bilmenin rahatlığına sahipsiniz.
Siri tamamen konuşuyor,artık
Yakınlarda bir taqueria bulmak ister misiniz? Yarının programına mı ihtiyacınız var? Ya da az önce duyduğunuz 90’ların şarkısının adı? Sadece sor. Siri, yabancı dilleri gerçek zamanlı olarak bile çevirebilir. Söylemesi kolay olacak artık siri ile.
Bir cüzdan kadar iyi,
Temassız ödemeleri kabul eden mağazalarda alışveriş yapın, uçuş için biniş kartınızı gösterin. Veya mesajlarda bir arkadaşınıza para gönderin. Nakitsiz, zahmetsiz, ödeme yapmanın daha güvenli bir yoludur.